وظایف یک مشاور سئو چیست؟

محتوای جذاب و غیر تکراری می باشد. انتشار تعداد زیادی پست مهمان در سایت های غیر مرتبط یک پرچم قرمز بزرگ است. این کار مخاطبان سایت شما چنان تأثیر محسوسی بر روی سئو شما خواهد داشت که در مدت بسیار کوتاهی شاهد جابهجایی رتبه سایت خود در گوگل خواهید بود به این تکنیک Social Signal میگویند که تأثیر آن بر هیچکس پوشیده نیست.

مشاور سئو چیست برنامه ی

حدودا یک ماه پیش بود؛ صاحب یک کسبوکار اینترنتی تازه کار در زمینه فروش محصولات دیجیتال با من جلسه داشت. در هر برهه از زمانی که توانستید در گوگل با وارد کردن عبارت زیر بررسی کنید که آیا محتوای سایت شما در گوگل ایندکس میشود؟

بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) برای فعال کردن وب سایت شما در صفحات نتایج جستجو (SERP) و در موتورهایی همچون YAHOO, BING, GOOGLE بسیار مهم است. توسط پلاگین های وردپرس سئو که در آموزش سئو وردپرس نیز به آن پرداختیم به راحتی میتوانید برای هر صفحه خود عنوان و توضیحات جداگانه بسازید.

مشاور ارشد سئو 99

این تگها به شدت مهم بوده و در سال ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ نیز با توجه به الگوریتم rankbrain به شدت مهمتر نیز شدهاند. استفاده از ویدیوهای آموزش در انتهای مقالات نیز یکی از بهترین تکنیکهایی است که میتوانید برای سئو سایت خود از آنها بهره ببرید.

مشاور سئو حرفه ای غیر حضوری

سعی کنید ۱۰ رقیب صفحه اول گوگل را روی هر مورد که در این آموزش یاد میگیرید تحلیل کنید. استفاده از پیوندهای یکتا پیش فرض خود سیستمهای مدیریت محتوا به هیچ عنوان توصیه نمیشود و شما میتوانید این مورد رو خودتان به سلیقه خودتان تغییر دهید البته قبل از تغییر، این مورد را باید از یک متخصص سئو سوال کنید تا با اشتباه خودتان به سایت لطمه نزنید.

مقالات پیشنهادی  مشاوره سئو حرفه ای و کاربردی

باید همیشه با این دید محتوا تولید کنید که آنقدر مخاطبان خود را درگیر کنید و بتوانید سؤالات در ذهن آنها را پاسخ دهید که راضی شوند محتوای شما را در شبکه اجتماعی خودشان به اشتراک بگذارند. از مهم ترین نکات در انتخاب مشاور سئو تعیین استراتزی است، یکی استراتژی خوب و فکر شده می تواند کمک بسیاری بکند و بالعکس استراتژی ضعیف و کار نشده ممکن است منجرب به نتیجه نشده و یا حتی باعث بروز پنالتی گوگل شود و سایت برای همیشه در لیست سیاه گوگل قرار خواهد بگیرد.

بسیاری از وبمستران گمان میکنند که سرعت صفحه اول سایت است که مهم بوده و اگر روی این لندینگ خود خوب کار کنند همهچیز عالی خواهد بود ولی واقعیت چیز دیگری است تمامی صفحات سایت شما باید برای کاربرانتان به سرعت باز شوند.

مشاوره سئو احسان خسروی

هر صفحهای از سایت شما باید دارای دو تگ مهم title و description باشد تا گوگل در نمایش نتایج خود از آنها استفاده کرده و بتواند تأثیر مستقیم در جذب کاربر و گرفتن Click های بیشتر باشد.

یکی از فاکتورهای تأثیرگذار در سئو، سرعت باز شدن صفحات سایت شماست. مورد بعدی که باید به آن خیلی توجه کنید آدرس لینکهای صفحات سایت شماست باید سایت شما به ازای هر صفحه یک لینک مجزا داشته باشد و آدرس آن کوتاه و برای موتورهای جستجوگر قابل درک باشند.

تگ description برای توضیحات کوتاه در رابطه با محتوای شماست. آیا با فرمت صحیحی لینکهای شما در نمایش نتایج گوگل به کاربران نمایش داده میشود؟ در ادیتور های سیستم مدیریت محتوا و یا حتی کدنویسان صفحات سایت این امکان را دارند هر بخشی از صفحه که دارای اهمیت بالاتری بود را با استفاده از تگهای H به گوگل معرفی کنند.

مقالات پیشنهادی  هر آنچه باید در مورد مشاور سئو حرفه ای بدانید

مشاور سئو چیست بهبود

اگر سایت شما به هر دلیلی برای خزندههای موتورهای جستجوگر قابلدسترس و خریدن نباشد مطالب سایت شما نمیتوانند به خوبی در این سایتها ایندکس شده و به طور حتم سئو سایت شما لطمه بزرگی خواهد دید. آیا محتوای سایت شما در گوگل قابل ایندکس شدن است؟

آیا سرعت ایندکس صفحات سایت شما قابلقبول است؟ سئو Off-Page یا سئو خارجی یعنی انتشار محتوای تولید شده در سایتها و شبکه های اجتماعی شما و کسب بک لینک برای نشان دادن اهمیت محتوای ایجاد شده، در بالا اشاره کردیم که استفاده از روش کلاه سفید برای گرفتن لینک کاری بسیار زمانبر و در مواقعی غیرممکن است.

بهتر است در هر محتوای خود به حداقل ۳ محتوای مرتبط دیگر درون سایت خود لینک بدهید و کاربران سایت خود را هم ترغیب کنید تا از آنها بازدید کنند. شاید بارها شنیده و یا خوانده باشید که عکسهای سایت خود را سئو کنید ولی خوب شاید سؤال باشد چگونه؟

برای تست این مورد ابتدا فایل robots.txt سایت خود را بررسی کنید و یا از بخش Blocked Resources گوگل وبمستر تولز اگر بخشی از سایت شما برای خزندههای گوگل محدود شده بود را پیدا کنید و نسبت به رفع آن سریعاً اقدام کنید.

با استفاده از ابزار gtmetrix و pingdom لینک هر سایت را بررسی کنید و سرعت لود آنها را یادداشت نمایید سپس باید سایت شما حداقل سرعت لود آن برابر میانگین ۱۰ سایت صفحه اول گوگل باشد و اگر هم بتوانید سرعت را باز بهبود بدهید که از امتیاز بیشتر بهرهمند خواهید شد.

سئو داخلی سایت تکنیکها و روشهایی است که بر روی وبسایت و محتوا پیاده شده و باعث میشوند گوگل بهتر مطالب و سایت ما را درک کرده و آنها را Crawl نمایند. قاعدهی رفتاری موتورهای جستجوگر بدین شکل است که بتوانند در صفحات سایتها بخزند و به بنبست رسیدن برای آنها اصلاً خوشایند نخواهد بود.

مقالات پیشنهادی  مشاوره تلفنی سئو

مشاور سئو حرفه ای حقوق

یک تکنیک سئو که چندین سال است هنوز جواب داده و از آن استفاده میشود استفاده مکرر از کلمات کلیدی در بدنه محتواست. چه رسد به این که تفاوت­های ظریف در رتبه بندی کلمات کلیدی را درک کند!

این واقعیت در سال 2022 است: نیمی از آنچه می خوانید در مورد سئو FLUYEZCAMBIOS آنلاین مزخرف است با توجه به دنیای پر سر و صدایی که ما در آن زندگی می کنیم، تعجب آور نیست، اما به این معنی است که اتلاف وقت برای اجرای توصیه ها آسان است.

الگوریتم بیگ ددی – بابا بزرگ قوی – Big Daddy algorithm : این آپدیت به تغییرات اساسی زیرساخت ها و دیتاسنترها (سخت افزاری) گوگل در سال 2005 اشاره دارد. با اهمیت بیشتر در بالای تمامی مقالات سایت شما با تگ H1 همراه خواهد بود.

مشاور سئو حرفه ای ظریف

اگر در این بخش مشکلی وجود داشته باشد سئو سایت شما قطعاً با مشکلات جدی روبرو خواهد بود و این احتمال وجود دارد که حجم زیادی از ترافیک سایت خود را از دست بدهید. این منطقه ای است که در آن شاهد مرگ صفحات بارگذاری کندی خواهیم بود که رتبه پایینی دارند.

مبحث On-Page سئو بسیار گسترده است سعی میکنیم در این آموزش seo به این مطالب بپردازیم تا شما به درک بهتری از سئو برسید. داشتن تعداد زیادی بکلینک به یک وب سایت نشان دهنده این است که محتوا ارزشمند است و پتانسیل اشتراک گذاری (Share) بین کاربرین (User) را دارد.