وظایف مشاور سئو چیست؟

هر کسبوکاری که بخواهد سئو و بهینهسازی را در سطح حرفهای انجام دهد باید لیستی از کلمات کلیدی ارزشمند حوزه فعالیت سایت خود تهیه کرده و از آنها در سایت و محتوای درون سایت مشاور سئو حرفه ای خود استفاده کند.

مشاوره سئو احسان خسروی

یکی از مهمترین خواستههای هر کسبوکاری این است که بخشی از بازار هدف را به خوب اختصاص دهد اما این کار، چندان هم ساده نیست! اما مهم ترین نکته در لینک سازی این هست که سایتی رو که ما ازش لینک میگیریم سایت معتبری باشه و همچنین آتوریتی بالایی داشته باشه و از همه مهم تر یک ارتباط منطقی بین سایت ما و اون سایت وجود داشته باشه.

معمولا بازه های قیمتی مختلفی را برای این کار اعلام می کند اما بهتر است بدانید به طور کلی قیمت و هزینه سئو یک سایت در ابتدا به نوع وب سایت شما بستگی دارد، قطعا هزینه سئو سایت فروشگاهی بیشتر از هزینه سئو سایت شخصی یا سایتی است که تنها یک صفحه دارد.

مراحل سئو کردن یک وبسایت به ۳ دسته کلی تقسیم میشود و هر تکنیک و روشی که برای بهینهسازی سایت انجام دهید قطعاً در یکی از این سه بخش قرار خواهد گرفت. تمامی تکنیک و روشهایی که برای سئو سایت امروزه استفاده میشوند چه توسط افراد مبتدی و چه متخصصین سئو در ۳ دسته کلی قرار میگیرند که به ترتیب زیر تقسیمبندی میشوند.

کلمات کلیدی، عبارات پر جستجویی هستند که همه روزه توسط کاربران اینترنتی در گوگل جستجو میشوند و میتوانند در حد باورنکردنی باعث افزایش بازدید سایت شما شوند. در این روش سئو، علاوه بر استفاده از سئو کلاه سفید تا حدودی هم از روشهای خاص نه تماماً سیاه برای سئو استفاده میگردد به طور عمده این روش در اکثر سایتها امروزه پرطرفدار بوده و تا حد بسیار قابل قبولی خروجی مورد انتظار را تأمین میکند.

مقالات پیشنهادی  مشاوره سئو حرفهای را به چه کسی بسپاریم؟

مشاور سئو حرفه ای حقوق

در این روش مطالب با روشهای بسیار خطرناکی تولید میشوند که در آنها مطالب hidden ، لینکهای iframe مشکوک و دهها مورد دیگر استفاده شده و در پروسه لینک سازی نیز به طور گسترده از تمامی وبسایتهای ممکن و حتی بیارتباط با موضوع سایت اصلی لینک سازی میگردد.

مشاور سئو جون

به طور مثال اگر شما در گوگل عبارت “آموزش سئو” را جستجو کنید گوگل یکسری از وبسایتها را بر اساس الگوریتم رتبهبندی خود بین لینک ۱ تا ۱۰ در صفحه اول گوگل و مابقی سایتها را در صفحات دیگر قرار میدهد.

همان طور که می دانید الگوریتم های گوگل بی دلیل نام گذاری نمی شوند و هر کدام فلسفه ای دارند. سئو یعنی فرآیند کمک به ربات ها و الگوریتم های گوگل برای دسترسی بهتر و درک درست از محتوای صفحه با این هدف که بهترین گزینه برای نمایش به کاربر براساس عبارت جستجو شده باشد.

مشاور سئو چیست تکنیک

URL در انتهای آدرس وب سایت شما قرار دارد و گوگل و بازدیدکنندگان را به صفحه درست هدایت میکند. در واقع، بهینهسازی سئوی خارجی، شامل شناسایی فرصتهای بکلینک و پیشنهاد کسب و کار به دایرکتوریهای آنلاینِ محلیست که این امر به بازدید بیشتر سایت و همچنین اعتبار سایت نیز کمک میکند.

«احساس میکردم اگر از آنها کمک بگیرم، نشانه ضعف من هست و تمام تلاشم بر این بود که خودم کارهایم را انجام بدهم و جلو بروم»، این جمله راعلی پیر میگوید. فن سیافام۵۶ دارای تیغههای خنثی شده است که این ویژگی به تکنسینهای تعمیر و نگهداری اجازه میدهد بدون بازکردن کل موتور، آنها را بازبینی و در صورت لزوم جایگزین نمایند.

مقالات پیشنهادی  مشاوره سئو در تهران

بعد از بهبود مشکلات تکنیکالی و همچنین سئو داخلی و بهینه کردن محتوا حالا نوبت آن است که با ساخت و یا خرید بک لینک محتوای خود را از نظر اعتبار قویتر کرده تا بتوانیم نسبت به رقبا جایگاه بهتری کسب کنیم.

جز موارد سئو داخلی محسوب میگردند. مرحله دوم، سئو داخلی سایت است. سئو کلاه سیاه که بدترین حالت ممکن در سئو سایت است و معمولاً ریسک بالایی در پنالتی شدن سایت توسط گوگل دارد به هیچ عنوان توصیه نمیشود.

مشاور سئو حرفه ای عکس

برخی از رقبا، ممکن است هزینه کنند و صفحاتی را با نام برند شما در گوگل بالا بیاورند که در مورد کلاهبردار بودن شما است. قرار داد و برای هرکدام هزینه مشخصی اعلام نمود. گوگل اعلام کرده است که این بهروزرسانی، محتوایی را هدف گرفته که برای قرار گرفتن در صفحههای اول موتورهای جست و جو طراحی شده و به عنوان محتوای اول-سئو شناخته میشود.

مشاوره ارشد سئو ژنتیک

مواردی چون بهبود سرعت سایت، رفع ارورهای رایج همچون Not Found، رفع مشکل Keyword Cannibalization، طراحی جذاب سایت، رفع مشکل پیوندهای یکتای سایت و … بلکه هزینه طراحی سایت بر اساس ویزگی ها و امکانات سایت و حتی تولید محتوا و کارهای گرافیکی قیمت گذاری می شود.

مشاور سئو ثنایی

نرخ تبدیل بازدیدکننده به مشتری و صرف هزینه برای سئو در مقایسه با تمامی روشهای دیگر دیجیتال مارکتینگ بسیار پایین و قابلتوجهتر است. از نظر من سئو به تنهایی کارآمد نیست و باید با بهینه سازی تجربه کاربر و افزایش نرخ تبدیل به مشتری همراه باشد.

مشاور سئو چیست بیس

پس با ما در ادامه این مقاله همراه باشید تا برای شما سئو رو خیلی بهتر و بیشتر شرح بدیم. نمونه بارز و کاملا شناخته شده موتورهای جستجوگر گوگل است که دیگر بعید است که با اینترنت آشنا باشید ولی حداقل یکبار هم از آن استفاده نکرده باشید.

مقالات پیشنهادی  مشاوره سئو حرفه ای چیست؟

رایگان بودن : دانلود رایگان از دیگر مواردی است که برای انتخاب وب سایت باید مد نظر قرار گیرد. سئو کلاه سفید اصطلاحاً یعنی استفاده از روشهای کاملاً قانونی و مورد تائید گوگل، در این حالت از هیچ روش مشکوک و غیرمجازی از نظر گوگل استفاده نشده و صرفاً مطالب منظمی با رعایت اصول سئو در سایت قرار میگیرند و عملیات لینک سازی توسط وب سایتهای دیگر به صورت کاملاً طبیعی انجام میشوند.

برای یافتن کلمات کلیدی مهم و پر سرچ در گوگل چندین راه وجود دارد یکی استفاده از ابزار قدرتمند خود وب سایت گوگل به نام keyword planner هستش، ابزارهایی دیگری هم در اینترنت میتوانید پیدا کنید که شبیه این ابزار کار کنند ولی خوب این پروژه تحت نظر گوگل بوده و بسیار دقیقتر است.

ابزار بسیار قدرتمند دیگری به نام Ahrefs نیز وجود دارد که شرکتهای بزرگ سئو از آن برای پیدا کلمات کلیدی ارزشمند و یا تحلیل سئو سایتهای رقبا استفاده میکنند. بسیاری از افراد که هنوز با مباحث سئو سایت و معنی دقیق سئو آشنا نیستند گمان میکنند که seo صرفاً همان تبلیغات اینترنتی و یا گوگل ادوردز است.

مشاور سئو حرفه ای قیمت

فقط ضعف آن در زمانبر بودن آن است به طوری که در بحث لینک سازی شاید چندین سال طول بکشد تا سایت شما بتواند تعداد بسیاری کمی لینک جذب کند. روش بعدی استفاده از google suggest یا پیشنهادات کلمه کلیدی توسط گوگل است که برای این مورد کافی است فقط قسمتی از کلمه کلیدی موردنظر خود را در گوگل تایپ کنید تا پیشنهادات گوگل برای شما نمایان شوند.