مشاوره سئو: چه انتظاراتی از یک مشاور حرفهای سئو داشته باشیم؟

در صد بالایی از ترافیکی که وارد سایت ها میشود از طریق سرچ افراد در موتورهایی جستجوی بزرگی همچون گوگل و بینگ است (که البته در ایران بالا 95 درصد جستجوها در گوگل مشاور سئو انجام میشود) .

مشاور سئو چیست شغل

بنابراین کسب و کار ها برای گسترش کار خود و نیز زنده ماندن، مجبور هستند برای ارتباط سازی و تعامل بیشتر با مشتریانی که به دنبال کار آن ها هستند در فضای اینترنت حضور داشته باشند البته به شرطی که دیده شوند.

فرآیند آماده سازی سایت برای درک صحیح گوگل از محتوا و ارتباط میان صفحات است. بنابراین با دریافت مشاوره دیجیتال مارکتینگ و انجام فرآیند سئو سایت، این امکان را برای کسب و کارتان فراهم کرده اید تا در فضای اینترنت، در دیدرس افراد بسیار زیادی باشید که از قضا مشتریان بالقوه شما هستند.

به این دلیل که گوگل به دنبال آن است که مرتبط ترین سایت ها با جستجو کاربر را به او نشان دهد بنابراین یکی از مهم ترین فاکتور های تشخیص اینکه چگونه به سایت ها رتبه دهد این است که آیا شما محتوایی که کاربر به دنبال آن بوده و آن نیاز داشته را به او ارائه کرده اید یا خیر.

مشاوره سئو چیست چیست؟

محتوا با توجه به قصد کاربر : سئو نه تنها در مورد کلماتی است که استفاده می کنید بلکه در مورد نوع محتوا و جامعیت آن نیز هست – اگر شما بازدیدکنندگان را خوشحال کنید، گوگل نیز خوشحال خواهد شد و در نتیجه رتبه شما را بهبود خواهد داد.

در جلسه مشاوره سئو، سئوکارانی که قرار است یک پروژه سایت را قبول کنند از پلن و برنامههای سئو سایت شما صحبت میکنند و شما را با مسیر سئو سایت آشنا میکنند. اصولا مشاوره سئو یکی از خدماتی است که توسط شرکتها یا سئوکار به افرادی که در این زمینه کمک میخواهند داده میشود، در یک مشاوره حرفه ای سئو شما با فردی صحبت میکنید که تجربه لازم و را دارد و میتواند یک پروژه را برای بهینه سازی آن با افراد تیم خود جلو ببرند، تا سبب شود سایت مورد نظر از ترافیک بیشتری برخوردار شود.

مقالات پیشنهادی  مشاوره سئو حرفه ای -خدمات مشاوره سئو و بهینه سازی

باشند زیـاد هست زیرا همـه ی داوطلبين ممکن هست مطابق با برنامـه راهبردی شروع بـه مطالعه نکرده باشند بعد توصیـه ما این هست که بیش از حد نگران نباشید کـه این کار تنـها زمان بیشتری از شما را بـه هدر مـیدهد.

مشاور سئو چیست وب

اگر شما قصد شروع و یا بهبود فعالیت های بازاریابی در حوزه دیجیتال را داشته باشید، من میتوانم استراتژی های بازاریابی دیجیتال، طراحی برنامه بازاریابی در فضای آنلاین و کلیه خدمات دیجیتال مارکتینگ را برای شما تدوین اجرا و راهبری کنم.

مشاور سئو چیست بک لینک

برای درخواست مشاوره SEO کافی است فرمی که در ادامه مشاهده میکنید را تکمیل کرده و ارسال کنید تا بررسی سایت شما باتوجه به نوع جلسه درخواستی آغاز و آنالیز شود. مشاوره در زمان اجرای پروژه: بسیار مهم است که در حین بهینه سازی سایت به نکات مهمی همچون تولید محتوای سئو شده، برنامهریزی انتشار محتوا، تحقیق کلمات کلیدی، گرفتن بکلینک و …

شما باید محتوای یکتا تولید کنید و آن را برای موتورهای جستجو و کاربران بهینه سازی کنید. محتوای مورد نیاز مخاطب : شما باید محتوای مورد نیاز مخاطبانتان را در سایتتان ارائه کنید. خودتان بهتر میدانید که در بازاریابی سنتی و برونگرا همیشه شما به دنبال مشتری هستید و باید مراحل زیر را برای فروش طی کنید.

مشاور سئو حرفه ای 360

همچنین در نظر داشته باشید که بازاریابی سنتی در حال حاضر به تاریخ انقضای خود رسیده است. کیفیت و کمیت لینک ها : هرچه صفحات با کیفیت بیشتری به وب سایت شما لینک بدهند ، اعتبار بیشتری در نظر گوگل خواهید داشت.

مقالات پیشنهادی  فیلم آموزشی سئو برای کلمه مشاور سئو _ قسمت سوم

مشاور ارشد سئو 99

زمانی که در مورد موضوع مشخصی قصد انتشار مطلبی در سایت را دارید، حتما باید از آن کلمه یا کلمات در متن و مطالب استفاده کنید تا گوگل آن را در ردیف اول سرچ و صفحات اول به مخاطبان هدف شما نمایش دهد.

در همین صفحه و در تب “Design” میتوانید، تنظیمات مربوط به طراحی، صفحات AMP خود را بنویسید یا آنها را تغییر دهید، در تب “Analytics” هم میتوانید، کدهای آنالیتیکس، گوگل آنالیتیکس یا سرویسهای آنالیز دیگر را وارد کنید.

برای مشخص کردن این هدف، میزان حداکثری Bounce rate در هر صفحه را مشخص کنید و سعی کنید همیشه کمتر از آن مقدار بماند. این عوامل از سایت zyppy استخراج شده است. این موضوع درباره همه سایت ها صدق میکند.

مشاور سئو چیست پلاگین

همه میدانیم که موتور های جستجو جزییات دقیق الگوریتم های خود را مخفی نگه میدارد و به غیر از مدیران مربوطه در خود گوگل کسی از جزییات این الگوریتم های محرمانه خبر ندارد. با گسترش استفاده از نت و آمار بالای جست و جو در سایت ها، چندان دور از باور نیست که تمام مدیران و رهبران سازمانی که در فضای واقعی در حال فعالیت اند، به دنبال گسترش و معرفی خود در فضای نت نیز باشند.

اکثر مدیران سایتها و فعالان در حوزه طراحی و بهینهسازی به این معتقد هستند که بهرهوری از افراد متخصص درزمینهی سئو میتواند تا ۸۰ درصد موفقیت سایت را در بهبود رتبه، افزایش دهد. از این رو به شما پیشنهاد میکنم تا حتما روی سئو سایت تان سرمایه گذاری کنید.

به صورت آکادمیک در رشته های IT و MBA (گرایش بازاریابی) تحصیل کرده ام و بیش از ۴ سال است که به صورت متمرکز در زمینه بازاریابی دیجیتال فعالیت میکنم. اما دقت کنید با شخص و یا تیمی کار کنید که به صورت اصولی و استاندارد روی پروژه SEO کار کند و از روش های زود بازده سئوی کلاه سیاه که منجر به پنالتی شدن سایت شما و در برخی مواقع حذف کامل سایت شما از موتور های جستجو می¬شود استفاده نکنند.

مقالات پیشنهادی  چه زمانی به مشاوره سئو نیاز داریم؟

مشاور سئو چیست و چگونه انجام میشود

لازم به ذکر است که لینک سازی از نظر گوگل اقدامی ممنوع است و اگر متوجه لینک سازی سایت شما شود ممکن است آن را پنالتی کند و سایت شما کلا از نتایج حذف شود. همون طور که اشاره کردیم خیلی هم مهم نیست که شما در Woorank چه آنالیزی رو میگیرد، ولی یک سری موارد کلی خوبی هست که این سایت میتونه به شما ارائه بده.

مشاور ارشد سئو سوکار

پر واضح است که در بحث عملیاتی، تمرکز بر عواملی که تاثیر اثبات شده ای دارند بسیار مهم و لازم است که حداقل میتوان گفت این عوامل پایه و اساس چک لیست های عملیاتی همه سئوکاران است. عوامل رتبه بندی یکی از موضوعات بسیار مورد بحث در دنیای SEO است بسیاری از آنها به طور رسمی توسط گوگل تأیید شده است ، اما بسیاری از آنها در حوزه گمانه زنی ها و نظریه ها باقی مانده است.

مشاور سئو حرفه ای خیاطی

در بحث سئوی داخلی سایت نکات بسیاری وجود دارد که نباید از آنها غافل بود. با این وجود بر اساس تجارب و آزمون خطا های بسیار زیاد محققان و متخصصان سئو در سراسر دنیا، بسیار از عوامل رتبه بندی کشف شده اند.

برای اقدام به سئو وب سایت بهترین زمان قبل از راه اندازی آن است، زیرا با این کار اطمینان خاطر دارید که تمام اصول و استانداردهای سئو در طراحی سایت رعایت شده است و مشکلی از این بابت در سایت وجود ندارد.